Kürt açılımının PKK ile ne alakası var…
Fatma Atalay - Editör

Kürt açılımının PKK ile ne alakası var…

PKK biter başka bir örgüt çıkar. Bu milletin ve coğrafyanın düşmanı çoktur. Bütün Avrupa bize düşman, olmayan ülkeler sadece Türki Cumhuriyetleridir, Afrika ülkeleridir. Öyle ki, uzaktaki Arjantin bile bize ermeni kartıyla düşmandır. Bu yüzden bu milletin başındaki bela eksik olmaz. Eski Osmanlı kadar güçlü olmalıyız. En az bir Rusya, bir Çin kadar güçlü olmalıyız. İçimizdeki düşman tanımı iyi yapmalıyız.

Türk, Kürt ayrımı yapmadan kol kola savaştık düşman kuvvetleriyle, peki şimdi ne oluyor? Yıllardır göz göre ve hiçbir gizlemeye mahal bırakmayacak kadar açık olan ABD'nin ve Barzani'nin PKK’yı destekleyen ve kollayan siyasetine ses çıkarmayanlara dair yorumlar ne derece doğru olabilir; doğruysa neden?

 

Kürt açılımının PKK ile ne alakası var...
Kürtlerin tümü terörist olsa, yanmadık otobüs kalmazdı. Bunu yapanlar Kürt değil, Kürtleri suçlamamızı isteyen para ve rant peşinde olan bir terör şirketidir, dinsiz ve vicdansızlardır.

 

Devletin özellikle Doğu Anadolu Bölgesi'nde PKK'nın kendisine göre bir alan kurmak isteğini ve Kürtlerin sorunlarını bahane ederek varlığını sürdürmek ve terörü kullanarak da oluşturduğu korku imparatorluğundan rant elde etmelerine izin verilmemelidir. PKK bugüne kadar on binlerce insanın hayatına kıydı, on binlerce ocağı söndürdü, bu ülkeye trilyonlarca lira zarar verdirdi; peki bunun karşılığında ne elde etti? Söylemleri ve propagandaları çerçevesindeki hedeflerinde elde ettikleri sıfır, İsviçre'deki banka kasalarını doldurma bakımından elde ettikleri ise trilyonlar!!!

 

Bu terör örgütünün asıl amacı para ve rant!
Sermayesi kan ve kandırdığı saf insanımız olan bir şirkettir PKK... Kandırılan gençler ve bir kısım yöre halkı, bu örgütün kendi hakları ve sorunları için var olduğunu ve mücadele ettiğini sanırken, PKK, onların bu saflığını kolayca ranta çevirmekte. Onun için teröristlerin ekmeğine yağ sürecek tutum ve davranışlardan uzak duralım!

 

Ülkemiz için aydınlık yarınlar temennisi ile sağlıcakla kalın…
 

Diğer Yazıları
HAVA DURUMU
İSTANBUL
İstanbul
PİYASALAR
  Alış Satış
DOLAR 3,8872 3,8942
EURO 4,577 4,5853
STERLİN 5,1418 5,1686
ALTIN
ANKET

                 Sonuçları gör.