Diyarbakır'da Beyzbol Sopalı Dehşet: Genç Adam Beyin Kanamasıyla Yoğun Bakımda!
Diyarbakır'da Beyzbol Sopalı Dehşet: Genç Adam Beyin Kanamasıyla Yoğun Bakımda!
Diyarbakır'da bir genelevde yaşanan olayda, sigara içme tartışması kavgaya dönüştü. Genelev işletmecisi M.D., müşteri S.A.'nın kafasına beyzbol sopasıyla vurarak beyin kanaması geçirmesine neden oldu. Yoğun bakımdaki S.A.'nın hayati tehlikesi devam ederken, M.D. "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklandı.

Olay Bismil'de Bir Genelevde Geçti

Olay, 5 arkadaşın alkollü bir şekilde Diyarbakır-Mardin karayolu üzerindeki bir geneleve gitmesiyle başladı. Kimlik kontrolü ve üst aramalarından geçen arkadaşlar, genelevdeki evleri dolaşmaya başladı. Müşterilerle hayat kadınlarının ücret konusunda anlaştıkları evin girişteki avlusunda sigara içen S.A., bir hayat kadınıyla pazarlık yaparken, genelevin işletmecisi M.D., sigara içmemesini söyledi.

Tartışma Kavgaya Dönüştü, Beyzbol Sopasıyla Saldırı

Alkollü olan S.A., M.D.'nin uyarısına sinirlenerek onunla tartışmaya başladı. Tartışmaya diğer arkadaşlarının da dahil olmasıyla olay kavgaya dönüştü. Patron M.D., müşteri kabulünün yapıldığı masanın altına gizlediği beyzbol sopasıyla S.A.'nın kafasına arkadan sert bir şekilde vurdu. Girişteki güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle 5 arkadaş genelevin dışına çıkarıldı.

S.A. Araç İçinde Fenalaşarak Bilincini Kaybetti

Araçlarıyla Bismil'e dönen arkadaş grubundan S.A., yolda fenalaşarak bilincini kaybetti. Hastaneye kaldırılan S.A.'ya beyin tomografisi çekildi ve beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım'da, M.D. Tutuklandı

S.A., Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Ünitesinde uyutularak tedaviye alındı. Hastane polisinin olaydan haberdar olmasıyla S.A.'nın diğer arkadaşları sorgulandı ve olay aydınlatıldı. Olay yerine giden polisler M.D.'yi gözaltına aldı. Güvenlik kamera kayıtlarının bulunmadığı olayda, tanıklar da M.D.'nin S.A.'nın kafasına beyzbol sopasıyla vurduğunu doğruladı.

Emniyetteki sorgusu tamamlanan M.D., savcılığa sevk edildi. M.D., genelev işletmecisi olduğunu ve olay günü sigara içme tartışmasıyla başlayan kavgada S.A. ile küfürleştiğini, amacının korkutmak olduğunu söyledi. Nöbetçi Sulh Ceza Sorgu Hakimliği tarafından "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklanan M.D., cezaevine gönderildi. Beyin kanaması geçiren S.A.'nın ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

PlusHaber
Resmi Doğrulanmış Hesap

PlusHaber, haber paylaşma kültürüne katkıda bulunmak ve herkesin fikirlerini ve haberlerini dünya çapında paylaşmasına izin vermek için tasarlandı. Kullanıcılar, haber paylaşma kültürüne katkıda bulunmak için PlusHaber'i kullanabilirler ve dünya çapında haber paylaşma deneyimi yaşayabilirler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://plushaber.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!